Mladší žáci - SKK Hovorčovice 2011 : Spartak 18.9.2021 - 0:3

Muži - Spartak Čelákovice - AFK Nehvizdy B 19.9.2021 - 15:4

U8 (2013) - SKK Hovorčovice - Spartak Čelákovice 12.9.2021 - 7:21

18.9.2021 jsme hráli v Hovorčovicich proti domácím SKK Hovorčovice 2011.
V začátku utkání byli domácí aktivnější a měli převahu. Ta vyústila až v pokutový kop, který byl nařízen po trochu ostřejším zákroku Petra K. Soupeř však trefil pouze tyč.

Už o pár minut později se potvrdilo pravidlo "nedáš dostaneš" a do vedení nás poslal pěknou střelou Jarda Ř. Konec prvního poločasu už byl celkem vyrovnaný a tak skočil 0:1.

Druhý poločas jsme začali aktivněji než ten první. Už po pěti min. zvýšil na 0:2 Jonáš. Poté se hra opět vyrovnala a šance byly na obou stranách. Náš tým několikrát podržel výbornými zákroky Michal K.

V 52 minutě zvýšil Lukáš Z. už na 3:0. Měli jsme ještě několik šancí ale skóre už se nezměnilo.
Byl to od začátku hodně těžký zápas, a já musím poděkovat všem hráčům za jejich bojovnost a nasazení.

V neděli naši muži změřili síly Béčkem Nehvizd. V zápase jsme jasně dominovali a už od úvodních minut postupně navyšovali skóre, ale i zahazovali vyložené šance.

Nicméně ve 20 minutě byl stav utkání 5:0 pro nás a bylo prakticky hotovo. Soupeřům jsme dovoli vždy jen upravit kosmeticky výsledek, ale o našem vítězství nebylo žádných pochyb.

Střelecky se předvedli naši útocníci Daniel Urban s 5 góly a Petr Dixa se 4 zásahy. Ve druhém poločase dostali šanci i hráči širšího kádru a i přesto skóre stále narůstalo. Výsledek, na konečných 15:4 pro Spartak, upravil hrající trenér Petr Malý v poslední minutě zápasu.

První zápas byl odehrán. Kluci předvedli skvělý výkon.

Nadšení ze hry a nasazení kluků bylo ohromný. Začátek mírně opatrný, ale pak se Spartak-mašina rozjela a vedení už nám zůstalo. (SKK Hovorčovice - Spartak Čelákovice)7:21 mluví za vše.

Krásny zápas z obou stran.

Gratuluji kluci, chválim všechny.

12.9. jsme hráli náš druhý mist.zápas,první venku a zavítaly jsme na hřiště FK Galaxie.

Podle papír. předpokladů jsme byly favority utkání, což se hned od začátku naplňovalo. První poločas skončil bez větší námahy 0:4.

Druhá půle probíhala podobně jako ta první a tak zápas skončil naším vítězstvím 1:9

V neděli 5.9. 2021 k nám zavítal Husinec-Řež a byla to opravdu řež jak má být.

Zápas se pro nás vyvíjel více než dobře. V 18 minutě jsme vedli již 3:0 nula, když první gól si hosté dali sami a další dva přidal Petr Dixa z toho jeden z penalty. Do této chvíle jsme de facto dominovali. Bohužel hned v 19 minutě jsme poprvé inkasovali i my. Za chvilku ale Daniel Urban zařídil naše vedení opět o tři branky. Bohužel od této chvíle až do poločasové přestávky jsme tahali za kratší konec a dvakrát dopřáli soupeři radost z gólu.

Ač jsme si o pauze řekli, že zlepšíme obrannou fázi hry opak byl pravdou. Tým z Husince nevyužil několik velkých šancí a my jsme byli horším mužstvem. Ke konci utkání jsme ale proměnili jeden z rychlých protiútoků díky Danielu Urbanovi a konečný výsledek pečetil v poslední minutě Petr Dixa, který tak dokončil hattrick.

Za zmíňku stojí ještě první start našeho odchovance Jana Petrtýla ročníku 2006. Snad brzy přibudou i další.

Závěrem je nutno poznamenat, že nám chybělo pár hráčů a mužstvo prochází přestavbou. Slušný výkon podala naše posila Mykola Peherinya zkrátka Kolja.

Youtube video: