18.9.2021 jsme hráli v Hovorčovicich proti domácím SKK Hovorčovice 2011.
V začátku utkání byli domácí aktivnější a měli převahu. Ta vyústila až v pokutový kop, který byl nařízen po trochu ostřejším zákroku Petra K. Soupeř však trefil pouze tyč.

Už o pár minut později se potvrdilo pravidlo "nedáš dostaneš" a do vedení nás poslal pěknou střelou Jarda Ř. Konec prvního poločasu už byl celkem vyrovnaný a tak skočil 0:1.

Druhý poločas jsme začali aktivněji než ten první. Už po pěti min. zvýšil na 0:2 Jonáš. Poté se hra opět vyrovnala a šance byly na obou stranách. Náš tým několikrát podržel výbornými zákroky Michal K.

V 52 minutě zvýšil Lukáš Z. už na 3:0. Měli jsme ještě několik šancí ale skóre už se nezměnilo.
Byl to od začátku hodně těžký zápas, a já musím poděkovat všem hráčům za jejich bojovnost a nasazení.