V neděli jsme od 17 hodin sehráli jediný přátelský zápas na hřišti Veltěže.

Náš soupeř hrál minulý rok o postup ze III. třídy stejně jako my ze IV. třídy. Z důvodu omezení sportovních aktivit jsme my ani soupeř nakonec nepostoupili.

Vzhledem k tomu, že náš tým prochází odměnou kádru (6 odchodů a zatím jen 3 příchody), jsme od zápasu příliš neočekávali. Nicméně jsem se hned ve druhé minutě ujali vedení zásluhou Radka Jehličky. Soupeř ještě v první půli skóre otočil a my stihli vyrovnat na poločasový výsledek 2:2 díky trefě Jakuba Posejpala.

V druhé části zápasu se střídali šance na obou stranách. Jako první jsme se prosadili my opět zásluhou Radka Jehličky. Do zhruba 70. minuty jsme drželi vedení. Bohužel přišla chyba do té doby skvěle chytajícího Vojty Rypa a pro domácí nebyl problém vyrovnat.

Od té doby se hráči Spartaku přestali držet stanovené taktiky a z naší obrany udělali průchoďák. Za posledních 15 minut Veltěž ještě skórovala čtyřikrát.

Výsledek 7:3 vypadá strašně, ale předvedená hra tak hrozná nebyla. Škoda jen toho závěru.

Snad to bude v sobotu v Líbeznici od 17 hodin lepší. Čeká nás tam první soutěžní utkání nové sezóny.